Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz MNG kargo tarafından en geç 4 işgünü içerisinde sizlere ulaşmış olacaktır.Kargo takibinizi www.bircancil.com a girerek menüde yer alan SİPARİŞ TAKİP butonuna tıklayarak açılan sayfada sipariş numaranızı veya telefon numaranızı girerek siparişinizin takibini yapabilirsiniz. 

 

İade ve Değişim Mevcut Mudur?

Bircancil.com ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişler için iade mevcuttur. Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, etiketleri sökülmemiş ve deforme olmamış olması şartıyla iade süresi siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren "7 GÜN" dür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir.

Siparişiniz size ulaştığından itibaren 7 gün içinde iade kodu oluşturmanız gerekmektedir.Bir defa oluşturmuş olduğunuz iade kodunun geçerlilik süresi 3 gündür.

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler için www.bircancil.com'dan iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

1- www.bircancil.com'a giriş yapınız

2-Menüde yer alan 'SİPARİŞ TAKİP' butonuna tıklayınız.

3-Açılan pencereye telefon numaranızı veya sipariş numaranızı giriniz.

4-İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin içinde bulunduğu siparişinizi seçiniz.

5-İade etmek istediğiniz ürünleri seçip iade nedeninizi belirtiniz.

6- İade tutarınızın aktarılmasını istediğiniz kartı seçiniz.

(Ödemenizi websitemizden kredi kartı ile yaptıysanız kredi kartını seçmelisiniz, kapıda ödeme veya havale/eft ile yaptıysanız iban bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.)

7-İade edeceğiniz anlaşmalı kargo firmamız olan mng kargoyu seçiniz.

8-Ekranda çıkan iade koduyla birlikte size en yakın mng kargo şubesine giderek ürünleri bize gönderiniz.

NOT: İade etmek istediğiniz ürün/ürünler bize ulaştıktan sonra ürün tutarından iade kargo ücreti olan 45 TL düşülüp iadeniz sağlanacaktır.

 

Değişim Yapabilir miyim?

Yalnızca iade yapabilirsiniz.Beden veya ürün değişimi yapılmamaktadır.Bunun sebebi ise değişim yapmak istediğiniz ürün tükenmeden daha hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilmenizdir. İadenizin gerçekleşmesini beklemeden direkt istediğiniz yeni ürün için sipariş oluşturabilirsiniz.Sonrasında iade ettiğiniz ürün bize ulaşınca iade tutarı hesabınıza aktarılacaktır.Bu sayede bu süreci beklemeden daha hızlı bir şekilde değişim işleminizi yapmış olursunuz.

 

İade İşlemlerinde Kesinti Oluyor mu?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince iade ve değişim işlerinde kargo ücreti ‘alıcıya’ aittir

 

Bu sebeple ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.Ürün tutarından iade gönderirken çıkan kargo masrafı düşülüp tarafınıza ödeme aktarılmaktadır.

 

İade Ettiğim Ürün Bedeli Ne Zaman Hesabıma Yatar?

Tarafımıza göndermiş olduğunuz ürün veya ürünler bize ulaştıktan sonra kontrol edilip en geç 1-7 gün içerisinde iadeniz gerçekleşir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR