Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz MNG kargo tarafından en geç 4 işgünü içerisinde sizlere ulaşmış olacaktır.Kargo takibinizi https://www.bircancil.com/KargomNerede.aspx buraya tıklayıp hesabınıza giriş yaparak sağlayabilirsiniz.

 

İade ve Değişim Mevcut Mudur?

Bircancil.com ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişler için iade mevcuttur.Whatsapp destek hattımız(0538 390 70 23) ile iletişime geçtikten sonra sizinle paylaşmış olduğumuz iade kodu ile birlikte size en yakın MNG kargo şubesine giderek iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerle ilgili olarak 0538 390 70 23 numaralı whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.Ekip arkadaşlarımızın sizinle paylaşmış olduğu anlaşmalı kargo kodumuz ile birlikte size en yakın MNG kargo şubesine giderek iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Değişim Yapabilir miyim?

Yalnızca iade yapabilirsiniz.Beden veya ürün değişimi yapılmamaktadır.Bunun sebebi ise değişim yapmak istediğiniz ürün tükenmeden daha hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilmenizdir. İadenizin gerçekleşmesini beklemeden direkt istediğiniz yeni ürün için sipariş oluşturabilirsiniz.Sonrasında iade ettiğiniz ürün bize ulaşınca iade tutarı hesabınıza aktarılacaktır.Bu sayede bu süreci beklemeden daha hızlı bir şekilde değişim işleminizi yapmış olursunuz.

 

İade İşlemlerinde Kesinti Oluyor mu?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince iade ve değişim işlerinde kargo ücreti ‘alıcıya’ aittir

 

Bu sebeple ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.Ürün tutarından iade gönderirken çıkan kargo masrafı düşülüp tarafınıza ödeme aktarılmaktadır.

 

İade Ettiğim Ürün Bedeli Ne Zaman Hesabıma Yatar?

Tarafımıza göndermiş olduğunuz ürün veya ürünler bize ulaştıktan sonra kontrol edilip en geç 1-7 gün içerisinde iadeniz gerçekleşir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR