Ürünlerde İade Süresi Nedir?

Bircancil.com veya whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişler size ulaştıktan sonra kullanılmamış, etiketleri sökülmemiş ve deforme olmamış olması şartıyla 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

 

İADE

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış olması şartıyla iade süresi siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren "7 GÜN" dür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir.

İade işlemlerinin başlatılabilmesi için 0538 390 70 23 numaralı whatsapp destek ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra paketinizin içerisinde yer alan sipariş formu ile birlikte sipariş vermiş olduğunuz ürünleri tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Web sitemizden iade talebi oluşturmanıza gerek yoktur.

 

Kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-7 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir.İade işlemlerinde tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadesi sağlanacaktır. Bu işlemler için kredi kartı ve İyzipay ödeme sistemimiz üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme yapmış olduğunuz karta tarafımıza iade için göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadeleri sağlanacaktır. Kapıda Ödeme ve Havale/EFT ödeme yöntemi ile satın alınan siparişlerde iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak sizinle iletişime geçilecektir.


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince iade ve değişim işlerinde kargo ücreti ‘alıcıya’ aittir

 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş ne yapmalıyım?
Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçmektedir. Fakat nadiren yaşansa dahi ürünler ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir

Konu ile alakalı 0538 390 70 23 numaralı whatsapp destek hattımız ile iletişime geçerek ayıplı/defolu/yanlış şekilde gönderilmiş ürünleri sizinle paylaşmış olduğumuz anlaşmalı kargo kodu ile size en yakın aras kargo şubesine giderek tarafımıza gönderebilirsiniz.

Tarafımıza göndereceğiniz ayıplı/defolu/yanlış ürünler için çıkan tüm kargo ücretleri yine tarafımıza ait olmaktadır.

 

Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi
İade sürecinde yaşanabilecek gecikme durumunda detaylı bilgi için WhatsApp Destek hattımız (0538 390 70 23) ile iletişime geçebilirsiniz

 

Satın aldığım ürünün bedenini ya da farklı bir ürünle değişimini yapabiliyor muyum?

Ürün ya da beden değişimi yapılmamaktadır. Değişim yapmak istediğiniz beden ya da ürünü web sitemizden yeniden satın alabilir ve elinizde bulunan ürünü iade olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR